Гідроізоляційна суміш CR 65 25 кг Ceresit

411 Хіти
Код товару: 114
Ціна:
грн. 336.60
 Бренд  Ceresit
 Тип  Гідроізоляція
 Призначення  Зовнішні та внутрішні роботи
 Фасування  25 кг
 Країна виробник  Україна

 ВЛАСТИВОСТІ

• Висока адгезія до поверхонь

• Стійка до впливу нафтопродуктів

• Паропроникна

• Морозостійка

• Придатна для резервуарів iз питною водою

ГІДРОСЛАЙД ЕФЕКТ.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Ceresit CR 65 призначена для влаштування гідроізоляції мінеральних поверхонь будівельних конструкцій (бетон, цегляне мурування, цементно-піщана штукатурка, стяжка), що в процесі експлуатації не зазнають деформацій (фундаменти, цоколі, балкони, тераси, душові, басейни, очисні споруди, резервуари, призначені для зберігання води, в тому числі питної). Застосовується всередині та зовні будівель і споруд, під час нового будівництва та реконструкції. Наноситься з боку дії води. Забезпечує надійну гідроізоляцію конструкцій як в умовах постійного, так і в умовах періодичного зволоження, а також гідростатичного тиску водяного стовпа висотою до 5 м. Ефективна для влаштування гідроізоляції перед облицюванням штучними або природними матеріалами.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою, міцною та рівною. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. Невеликі нерівності та неміцні ділянки основи потрібно видалити і відремонтувати матеріалами ТМ Ceresit згідно з призначенням. Основа повинна бути рівною та шорсткою. Усі зовнішні кути слід згладити, а внутрішні закруглити з радіусом не менше 3 см за допомогою розчинової суміші Ceresit СN 83 із додаванням 3% емульсії Ceresit CC 83. Місця протікання води в будівельних конструкціях або тріщини завширшки понад 0,5 мм слід розшити та заповнити матеріалом Ceresit СХ 5. Міцність основи на стиск повинна бути не менше 15 МПа. Бетонні основи гідроізолюються не раніше ніж через 3 місяці після їх улаштування, цегляна кладка з розшитими врівень швами та цементно-піщані основи — не раніше ніж через 28 діб. Перед застосуванням Ceresit CR 65 поверхню слід зволожити, не допускаючи появи суцільної водяної плівки.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Приготування розчинової суміші: у чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °С) з розрахунку 0,22–0,27 л на 1 кг сухої суміші (5,5–6,75 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш 5 хвилин, після чого знову перемішати. Необхідна консистенція розчинової суміші підбирається залежно від поверхні та способу нанесення: при нанесенні шпателем або макловицею — 1 кг сухої суміші Ceresit CR 65 та 0,26–0,27 л води. Використання розчинової суміші можливе протягом 1 години. Залежно від умов експлуатації, а також інтенсивності дії води вибирають метод нанесення розчинової суміші. Захист від періодичного чи постійного зволоження: два шари обмазувальної гідроізоляції загальною товщиною від 2 до 3,5 мм включно. Захист від гідростатичного напору до 5 м водяного стовпа: два шари обмазувальної гідроізоляції та шар штукатурної загальною товщиною від 3,5 до 5 мм. Приготовану розчинову суміш тонким шаром за допомогою щітки або макловиці наносять на вологу, але не мокру поверхню рівномірно, в одному напрямку, без пропусків. НаCR 65 Гідроізоляційна полімерцементна суміш Для улаштування гідроізоляції поверхонь будівельних конструкцій, що не деформуються, всередині та зовні будівель та споруд.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

ступні шари наносять, дотримуючись методу «мокре по мокрому». Нанесений шар необхідно оберігати від швидкого висихання. Кожен наступний шар наносять перпендикулярно до попереднього. Для надійної експлуатації свіжовлаштований гідроізоляційний шар рекомендується захистити від механічних пошкоджень, дії хімічно агресивного середовища та ультрафіолету шляхом влаштування опоряджувального шару (полімерцементної штукатурки, облицювання плиткою тощо).

ПРИМІТКИ

Гідроізоляційні роботи слід виконувати за температури основи від +5°С до +30°С. Усі вищезазначені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2°С і відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах технологічні параметри застосування можуть змінитися. За умови використання матеріалу для гідроізоляції поверхонь, що працюють під високим тиском (від 0,05 до 0,2 МПа), необхідно враховувати, що гідроізоляційний ефект суттєво підвищується завдяки ущільненню структури матеріалу під дією води. Таким чином, необхідно забезпечити поетапний підйом тиску по 0,05 МПа, витримуючи на кожному етапі не менше 24 годин. У ході першого підйому тиску води можливе короткочасне промокання гідроізоляційного шару з подальшим його висиханням. Гідроізоляційна суміш Ceresit СR 65 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи треба захищати очі та шкіру. У разі потрапляння розчину в очі слід негайно промити їх водою та звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Крім вищевикладеної інформації про застосування гідроізоляційної суміші, під час роботи з нею слід керуватися чинною нормативною документацією на улаштування полімерцементної гідроізоляції. У разі використання матеріалу в умовах, не наведених у цьому технічному описі, потрібно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ

12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи. УПАКОВКА Гідроізоляційна суміш Ceresit CR 65 фасується в мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: полімерцементна суміш із мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрата води для приготування розчинової суміші для: – штукатурної гідроізоляції: 5,5 л води на 25 кг сухої суміші – обмазувальної гідроізоляції: 6,5–6,7 л води на 25 кг сухої суміші

Час використання розчинової суміші: не менше 60 хвилин

Стійкість до атмосферних опадів: через 24 години

Готовність покриття до експлуатації: – технологічне пересування: через 3 доби – облицювання, заповнення водою: через 7 діб Температура застосування розчинової суміші: від +5°С до +30°С

Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови): не менше 1 МПа

Водонепроникність (за 24 години): не менше 0,05 МПа Паропроникність: не менше 0,03 мг/(м·год·Па)

Морозостійкість: не менше 50 циклів Границя міцності на стиск (через 28 діб): не менше 12 МПа Усадка: не більше 2 мм/м Витрата* сухої суміші: від 3,0 до 8,0 кг/м2 Особливості експлуатації Товщина шару, (мм)

Витрата* Ceresit CR 65, (кг/м2) Періодичне зволоження 2,0–2,5 3,0–4,0 Постійне зволоження без тиску води 2,5–3,5 4,0–6,0 Постійний вплив води під тиском до 0,05 МПа 3,5–5,0 6,0–8,0 *Витрата залежить від нерівності основи і навичок виконавця. Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення. Ceresit CR 65 група Ц.1.ГІ1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА Виробник гарантує відповідність гідроізоляційної суміші Ceresit СR 65 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом. Із моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

 

Коментарі

Webseite www.webdesigner-profi.de

Інтернет-магазин будівельних та озбоблювальних матеріалів від всесвітньо відомих виробників.

Зараз онлайн

На сайті 2125 гостей та користувачі відсутні