Ceresit CT 225 Шпаклівка фасадна фінішна світло-сіра

1038 Хіти
Код товару: 253
Ціна:
грн. 345.95
Немає в наявності
Бренд Ceresit
Тип Шпаклівка фінішна
Призначення Зовнішні роботи
Вага 25 кг
Країна виробник Україна

Шпаклівка Ceresit CT-225 призначена для підготовки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних основ під оздоблення всередині і зовні будинків. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок і інших дефектів на поверхні основ глибиною до 3 мм. Рекомендується для оздоблення фасадів та інтер'єрів зі створенням різних фактур. Властивості фасадної фінішної шпаклівки

Ceresit CT-225:

зручна в застосуванні;

висока адгезія до мінеральних підстави;

армована мікроволокнами; водостійка;

морозостійка;

екологічно безпечна;

товщина шару за одне нанесення до 3 мм (шпаклювання), до 5 мм (обробка - набризк).

Витрата на 1 кв.м при товщині шару 1мм 1,8 кг.

 

Шпаклёвка Ceresit CT-225 предназначена для подготовки бетонных, кирпичных, цементно-песчаных, цементно-известковых оснований под отделку внутри и снаружи зданий. Эффективна при ремонте трещин, раковин, выемок и других дефектов на поверхности оснований глубиной до 3 мм. Рекомендуется для отделки фасадов и интерьеров с созданием различных фактур. Свойства фасадной финишной шпаклевки Ceresit CT-225: удобна в применении; высокая адгезия к минеральным основания; армирована микроволокнами; водостойкая; морозостойкая; экологически безопасная; толщина слоя за одно нанесение до 3 мм (шпаклевание), до 5 мм (отделка - набрызг). Расход на 1 кв.м при толщине слоя 1мм 1,8 кг.

Подробнее: https://www.nl.ua/ru/otdelochnye_materialy/smesi/shpaklevka/shpaklevka_Ceresit_st_225_fasadnaya_25_kg.htmlШпаклівка Ceresit CT-225 призначена для підготовки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних підстав під оздоблення всередині і зовні будинків. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок і інших дефектів на поверхні підстав глибиною до 3 мм. Рекомендується для оздоблення фасадів та інтер'єрів зі створенням різних фактур. Властивості фасадної фінішної шпаклівки Ceresit CT-225: зручна в застосуванні; висока адгезія до мінеральних підстави; армована мікроволокнами; водостійка; морозостійка; екологічно безпечна; товщина шару за одне нанесення до 3 мм (шпаклювання), до 5 мм (обробка - набризк). Витрата на 1 кв.м при товщині шару 1мм 1,8 кг.Шпаклівка Ceresit CT-225 призначена для підготовки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних підстав під оздоблення всередині і зовні будинків. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок і інших дефектів на поверхні підстав глибиною до 3 мм. Рекомендується для оздоблення фасадів та інтер'єрів зі створенням різних фактур. Властивості фасадної фінішної шпаклівки Ceresit CT-225: зручна в застосуванні; висока адгезія до мінеральних підстави; армована мікроволокнами; водостійка; морозостійка; екологічно безпечна; товщина шару за одне нанесення до 3 мм (шпаклювання), до 5 мм (обробка - набризк). Витрата на 1 кв.м при товщині шару 1мм 1,8 кг.
   
   
   
   
   

Коментарі

Webseite www.webdesigner-profi.de

Інтернет-магазин будівельних та озбоблювальних матеріалів від всесвітньо відомих виробників.

Зараз онлайн

На сайті 1144 гостей та користувачі відсутні