CD22 Сeresit Ремонтно-відновлювальна суміш для бетону

946 Хіти
Код товару: 465
Ціна:
грн. 540.00
Бренд Ceresit
Температура експлуатації   - 50 до + 70 С
Призначення Зовнішні та внутрішні роботи
Країна виробник Україна
Вага 25 кг

 

 

 

 

 

CD 22 Полімерцементна крупнозерниста ремонтна суміш Для відновлення поверхонь бетонних та залізобетонних будівельних конструкцій, ремонту локальних пошкоджень і дефектів усередині та зовні будівель (товщина шару за одне нанесення від 10 до 100 мм).

ВЛАСТИВОСТІ

• Високоміцна

• Тріщиностійка

• Армована мікроволокнами

• Швидкотверднуча

• Висока адгезія до бетону

• Водостійка, морозостійка

• Стійка до впливу солей

• Водонепроникна

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суха суміш Ceresit CD 22 призначена для відновлення вертикальних і горизонтальних поверхонь бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій, ремонту локальних пошкоджень і дефектів усередині та зовні будівель. Товщина шару за одне нанесення – від 10 до 100 мм. У разі вирівнювання більших нерівностей рекомендується додавати до 30% фракціонованого гранітного відсіву фракцією 2–8 мм. Під час ремонту поверхонь з великими перепадами на площині розчинову суміш наносити виключно у заздалегідь влаштовану опалубку. Не використовувати для ремонту легких бетонів або цементно-піщаних, цементно-вапняних чи гіпсових штукатурок та як вирівнювальну штукатурку на поверхнях із цегли.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою, міцною, з однорідним водопоглинанням. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. Неміцні ділянки основи потрібно видалити і відремонтувати матеріалами ТМ Ceresit відповідно до призначення. Міцність поверхні повинна бути не менше ніж 30 МПа. Перед улаштуванням вирівнювального шару поверхню за допомогою жорсткої щітки обробити адгезійною сумішшю Ceresit CD 30 або Ceresit CD 22 + 6% Ceresit CC 81 + 14% води. Наносити ремонтну суміш Ceresit CD 22 на свіжовлаштований адгезійний шар не пізніше ніж через 60 хв після нанесення попереднього. ВИКОНАННЯ РОБІТ Приготування розчинової суміші: у чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °С) з розрахунку 0,14–0,15 л на 1 кг сухої суміші (3,5–3,75 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш 5 хв, після чого знову перемішати. Приготовану розчинову суміш необхідно використати протягом 30 хв. Розчинову суміш нанести на поверхню, за можливості заповнивши пошкодження чи вирівнявши поверхню за одне нанесення, та розрівняти шпателем або правилом. Якщо неможливо вирівняти поверхню за один раз, дозволено нанесення кількох шарів, наступний шар наносити лише після тужавлення попереднього, користуючись методом «мокрий по мокрому». На великих горизонтальних площах дозволено використовувати вібраційну рейку.

ПРИМІТКИ

Роботи слід виконувати в сухих умовах за температури основи від +5 °C до +30 °С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні за температури навколишнього середовища +20 ± 2°С і відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінитися. Забороняється змішувати з іншими в’яжучими та модифікуючими добавками. Незатверділий матеріал із поверхні конструкції можна видалити за допомогою шпателя і промити водою. Затверділий розчин видаляється тільки механічним способом. Ceresit CD 22 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи треба берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинової суміші в очі слід відразу промити їх водою і звернутися по допомогу до лікаря.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС РЕКОМЕНДАЦІЇ

Окрім вищевикладеної інформації про застосування Ceresit CD 22, потрібно керуватися чинною нормативною документацією на відновлення будівельних конструкцій. У разі використання матеріалу в умовах, не зазначених у технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ

12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. УТИЛІЗАЦІЯ Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи. УПАКОВКА Ceresit CD 22 фасується в мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Основа: цемент із мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Колір: сірий

Розмір наповнювача: до 5,0 мм

Витрата води для приготування розчинової суміші: 3,5–3,75 л води на 25 кг Ceresit CD 22

Час використання: не менше 30 хв

Температура застосування: від +5 °С до +30 °С

Температура експлуатації: від −50 °С до +70 °С

Усадка: не більше 1,2 мм/м

Морозостійкість: не менше 75 циклів

Міцність на стиск: - через 1 добу: не менше 15 МПа - через 7 діб: не менше 20 МПа - через 28 діб: не менше 40 МПа

Міцність на розтяг при вигині: - через 7 діб: не менше 4 МПа - через 28 діб: не менше 6 МПа

Витрата: 2,0 кг/м2 на 1 мм товщини шару та 2,0 кг/дм3 заповнюваного об’єму

Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій.

Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється.

З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення. Ceresit CD 22 Ц.1.РМ1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА Виробник гарантує відповідність Ceresit CD 22 вказаним технічним характеристикам за умови виконання правил зберігання, приготування і нанесення, що наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. Із моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Коментарі

Webseite www.webdesigner-profi.de

Інтернет-магазин будівельних та озбоблювальних матеріалів від всесвітньо відомих виробників.

Зараз онлайн

На сайті 1108 гостей та користувачі відсутні