Гідроізоляція бітумна емульсія CР41 Ceresit

417 Хіти
Код товару: 760
Ціна:
грн. 953.41
 Бренд  Ceresit
 Тип  Гідроізоляційна емульсія
 Призначення  Гідроізоляційні роботи
 Вага  10 кг
 Виробник  Україна

 

ВЛАСТИВОСТІ

висока адгезія до основи

можна наносити на суху та вологу поверхню

стійка до впливу води та речовин, присутніх в ній, що руйнують основу

не містить органічних розчинників

легко наноситься

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Ceresit СР 41 є ефективним захисним покриттям для бетон- них, оштукатурених та цегляних основ, що періодично та короткочасно знаходяться під впливом ґрунтових вод та аг- ресивних речовин, що містяться в ґрунті.

Емульсія Ceresit CP 41 ефективна при використанні у якос- ті ґрунтовки під мастики, що містять бітум, Ceresit CP 43, Ceresit CP 44, Ceresit CP 48.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа має бути чистою, міцною та, наскільки це можливо, не містити великих пор. Перед застосуванням емульсії ос- нову слід очистити від пилу, напливів, масляних плям та ін- ших речовин, що зменшують адгезію до основи. Отвори, тріщини та ін. потрібно вирівняти сумішами Ceresit CT 29 (для стін), Ceresit CN 178 (для підлог), кути, заокруглені ра- діусом не менше 40 мм, – за допомогою Ceresit CX 5. Шви у кладці замазуються Ceresit CT 29. Монолітні, дуже щільні та гладенькі поверхні перед нанесенням штукатурок та об- лаштуванням стяжки попередньо обробляють адгезійною сумішшю, що готується з додаванням Ceresit CC 81. Внут- рішні кути заокруглюють за допомогою Ceresit CT 29 для стін та Ceresit CN 178 для підлог, зовнішні кути заокруглю- ються механічним способом.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Емульсія Ceresit СР 41 готова до використання. Однак, пе- ред нанесенням її необхідно ретельно перемішати. Для при- готування ґрунтовки з емульсії Ceresit CP 41 її потрібно роз- вести водою у співвідношенні 1:2 для добре абсорбуючих основ, 1:5 – для слабо абсорбуючих основ, 4:1 – для ґрун- тування рулонних (картон) гідроізоляційних матеріалів, що містять бітум, та ретельно перемішати.

Перший шар (ґрунтовка) наноситься на підготовлену основу за допомогою пензля. Наступні шари наносять також за допомогою пензля через 2 години після нанесення ґрунтовки. Для облаштування гідроізоляційних покриттів використову- ється  нерозведена  емульсія,  яка  наноситься  в  три  шари. Кожний наступний шар наноситься після висихання попе- реднього.

ПРИМІТКИ

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 °C до +25 °C та відносній вологості повітря не більше 80%. Емуль- сію не можна наносити у дощову погоду. Покриття до повно- го висихання протягом не менше 24 годин слід захищати від дощу та мінусових температур. Усі вищезазначені рекомен- дації ефективні при температурі +23 °C та відносній вологос- ті повітря 50%. В інших умовах технологічні параметри мо- жуть змінюватись. Затверділий матеріал можна видалити розчинником. Під час роботи необхідно захищати очі та шкіру. У випадку потрапляння емульсії в очі не- гайно промити їх водою та звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Окрім вищенаведеної інформації, при роботі з матеріалом слід користуватися діючою нормативною документацією з ви- конання гідроізоляційних робіт. У випадку використання ма- теріалу в умовах, не зазначених у технічному описі, слід са- мостійно провести тестові випробування або звернутися за консультацією до виробника (імпортера).

ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці, в сухих приміщеннях – 9 мі- сяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Берегти від заморожування.

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Упаковку утилізувати як побутові відходи.

УПАКОВКА

Емульсія Ceresit СР 41 фасується у відра по 10 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: водна бітумна емульсія

Щільність: 1,0 кг/л

Температура  застосування:

  • основи: від +1 °С до +40 °С
  • емульсії: від +3 °С до +40 °С

Призначення

та застосування

Співвідношення при приготуванні, Ceresit СР 41:вода

Необхідна кількість, г/м2

Основа з дуже високою абсорбуючою здатністю

 

1:2

 

50–70

Основа з низькою абсорбуючою здатністю

 

1:5

 

10–20

Ґрунтування рулонних матеріалів, що містять бітум

 

4:1

 

200

Гідроізоляційне покриття (1 шар)

 

не розводиться

 

250

Коментарі

Webseite www.webdesigner-profi.de

Інтернет-магазин будівельних та озбоблювальних матеріалів від всесвітньо відомих виробників.

Зараз онлайн

На сайті 2122 гостей та користувачі відсутні