Грунтуюча фарба силіконова Ceresit СТ 15 - .

400 Хіти
Виробник: Ceresit
Код товару: 254
Ціна:
грн. 1075.20
Вага: 10 Kg
 Бренд  Ceresit
 Тип  Фарба грунтуюча
 Призначення  Зовнішні та внутрішні роботи
 Вага  10 л.
 Країна виробник  Україна

 

 

 

 

 

Дана грунтуюча фарба застосовується для зміцнення всіх видів основ (включно з деревом), підвищує адгезію (хороший рівень кріплення матеріалу при нанесенні), створює шероховатість за рахунок кварцової крихти. Використовується для подальшого використання матеріалів що "дихають" силікат-силіконові основи.

Може використовуватись як всередині будівель так і для фасадних робіт.

Готова до використання, не вимагає розведення водою.

Знижує ймовірність виникнення плям на кольорових штукатурках.

Низькій рівень водопоглинання.

Використовують як захист штукатурок для зимового використання. 

Використовується під нанесення фасадних штукатурок та фарб.

 СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Ceresit CT 15 silicone призначена для ґрунтування мінеральних та органовмісних поверхонь (бетону, цементно-піщаних та гіпсових штукатурок, ДВП, ДСП чи OSB-листів) перед оздобленням декоративними тонкошаровими силіконовими чи силікатними штукатурками та фарбами. Надає поверхням шорсткості, рекомендується застосовувати для покращення адгезії між шарами перед вирівнюванням поверхонь штукатуркою чи шпаклівкою, влаштуванням облицювання, а також для зручності процесу формування фактури декоративних штукатурок у системах фасадної теплоізоляції. Зменшує водопоглинання поверхні, ефективна як прошарок між поверхнями з гіпсу та матеріалами на основі цементу. Знижує ймовірність виникнення плям на поверхні декоративних штукатурок.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка поверхні здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1- 23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Підготовлена для ґрунтування основа повинна бути рівною, сухою та достатньо міцною. Перед застосуванням ґрунтуючої фарби поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Неміцні ділянки основи видалити та у разі потреби відремонтувати матеріалами ТМ Ceresit за призначенням. Ділянки основ з ознаками біологічної корозії видалити механічним способом та заґрунтувати Ceresit СТ 99. За необхідності поверхню рекомендується заґрунтувати ґрунтівками ТМ Ceresit відповідно до призначення. ВИКОНАННЯ РОБІТ Ґрунтуючу фарбу Ceresit СТ 15 silicone перед застосуванням ретельно перемішати впродовж 2 хвилин. Фарба наноситься будівельним пензлем або щіткою рівномірно, без пропусків. Час висихання фарби залежить від температури навколишнього середовища і вологості повітря. За нормальних кліматичних умов (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) час висихання фарби – від 3 до 6 годин. Інструменти одразу після використання промити водою. Затверділі рештки можна видалити лише органічними розчинниками. Не використовувати ємності та інструменти, що іржавіють.

ПРИМІТКИ

Роботи треба виконувати за температури основи від +5 °С до +35 °C і відносної вологості до 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °C і відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час висихання ґрунтуючої фарби може змінитися. Під час роботи необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння фарби в очі негайно промийте їх водою і зверніться по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Крім вищевикладеної інформації щодо застосування фарби, при роботі з нею варто керуватися чинними нормативними документами. Для запобігання просвічуванню крізь декоративну тонкошарову штукатурку ґрунтуючу фарбу рекомендується тонувати в колір, близький до кольору фінішного покриття. Дотримання правил, викладених у цьому технічному описі, гарантує легке застосування фарби. У випадку використання фарби в інших умовах необхідно самостійно випробувати матеріал або звернутися за консультацією до виробника. CT 15 silicone QUARTZCONTACT Ґрунтуюча фарба силіконова Для створення адгезійного шару перед оздобленням тонкошаровими силіконовими чи силікатними штукатурками та фарбами.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій герметичній упаковці в приміщеннях із постійною температурою від +5 °С до +35 °С. Берегти від заморожування.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ

Сухі залишки і пусту тару утилізувати як будівельні відходи. Рідкі залишки матеріалів можна здати в пункт збору вторинної сировини або пересувний пункт збору шкідливих відходів. Якщо здати залишки як вторинну сировину неможливо, то відкрийте кришку ємності з продуктом, дайте йому висохнути і утилізуйте як будівельне сміття. Додавши в матеріал невелику кількість гіпсу або цементу, ви прискорите висихання. УПАКОВКА Ґрунтуюча фарба Ceresit CT 15 silicone фасується у пластикові відра по 15 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: водна дисперсія синтетичних смол і наповнювачів Густина: близько 1,5 кг/л Температура основи при застосуванні: від +5 °С до +35 °С Час висихання до ступеня 3: від 3 до 6 годин Витрата: від 0,3 до 0,75 кг/м2 залежно від нерівності та гігроскопічності основи Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення. ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність ґрунтуючої фарби Ceresіt СТ 15 silicone зазначеним технічним характеристикам за умови виконання правил зберігання та нанесення, що наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом. Із моменту появи цього технічного опису всі попередні описи вважати недійсними. 

 https://www.youtube.com/watch?v=om5plijjRIo&t=0s

 

Коментарі

Webseite www.webdesigner-profi.de

Інтернет-магазин будівельних та озбоблювальних матеріалів від всесвітньо відомих виробників.

Зараз онлайн

На сайті Один гість та користувачі відсутні