Фарба фасадна силікатна Ceresit CT 54 - 10л

1218 Хіти
Код товару: 1672
Ціна:
грн. 1458.55
Бренд Ceresit
Тип Фарба
Призначення Зовнішні та внутрішні роботи
Ємність 10 л
Країна виробник Україна

 

 

 

 

 

Силікатна фарба Ceresit СТ 54 призначена для фарбування бетонних, цегляних, оштукатурених основ, а також раніше пофарбованих силікатними фарбами мінеральних основ будівельних конструкцій, поверхонь, обклеєних спеціальними шпалерами, або з облицюванням із неглазурованої кераміки. Застосовується при реконструкції фасадів історичних архітектурних пам'яток, улаштуванні систем скріпленої теплоізоляції будівель та споруд. Можливе використання для пофарбування декоративних цементно-полімерних штукатурок і шпаклівок групи Ceresit СТ. Не застосовувати на гіпсових та полімерних основах без спеціальної підготовки поверхні.

CT 54 SILICATE AERO

Паропроникна, лугостійка, гідрофобна, атмосферостійка фасадна фарба для фарбування мінеральних поверхонь всередині та зовні будівель.

ВЛАСТИВОСТІ

• Високопаропроникна («дихаюча»): для системи утеплення на МВ*

• Можливість нанесення на свіжовлаштовані цементні поверхні вже через 12 годин (підвищена стійкість до високого pH)**

• Підвищена стійкість кольору до вигорання

• Можливість нанесення за низьких температур (від +2 °С) • Не містить коалесцентів

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Ceresit СТ 54 призначена для фарбування мінеральних поверхонь (бетонних, цегляних, цементно-піщаних, в тому числі раніше пофарбованих водно-дисперсійними чи алкідними фарбами) всередині та зовні будівель та споруд. Рекомендується для фарбування систем фасадної теплоізоляції (з мінераловатним або пінополістирольним утеплювачем). Витримує інтенсивне, багаторазове миття, може застосовуватись у приміщеннях, де необхідне довговічне, зносостійке фарбувальне покриття (місця загального користування, розважальні центри, сходові клітки, фойє, паркінги, гаражі, офісні приміщення, громадські заклади тощо).

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б A.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Підготовлена для фарбування основа повинна бути рівною, сухою, достатньо міцною, з однорідним і низьким водопоглинанням. Перед застосуванням фарби поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Неміцні ділянки основи видалити та за необхідності відремонтувати матеріалами ТМ Ceresit відповідно до призначення. Ділянки основ з ознаками біологічної корозії видалити механічним способом та проґрунтувати Ceresit СТ 99. Перед вирівнюванням або виконанням ремонтних робіт, а також нанесенням декоративної штукатурки поверхню рекомендується проґрунтовувати ґрунтівками ТМ Ceresit відповідно до призначення. Наносити фарбу на свіжовлаштовані цементні поверхні можна через 12 годин (завдяки підвищеній стійкості до високого pH)**, на полімерцементну фасадну декоративну штукатурку – через 24 години після її влаштування.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Фарбу перед застосуванням ретельно перемішати протягом 2 хвилин. Фарбу наносять будівельним пензлем або валиком у два шари. Для першого шару в фарбу рекомендується додати до 10% води від об’єму фарби та ретельно перемішати. Під час нанесення фінішного шару фарбу розводити не рекомендується. Залежно від температури навколишнього середовища і вологості повітря наступний шар наноситься через 4–6 годин. Переривати або завершувати роботи необхідно в кутах або в межах архітектурних елементів поверхні фасаду. Не дозволяється використання ємностей та інструментів, що іржавіють. Одразу після роботи інструмент промити водою. Після висихання фарба може бути видалена механічним способом або за допомогою органічних розчинників.

ПРИМІТКИ Роботи потрібно виконувати за температури основи від +5 °С до +30 °C і відносної вологості повітря не вище 80%. Усі вищевикладені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °С і відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час висихання фарби може змінитися. Для збереження рівномірності кольору рекомендується тонувати фарбу однієї партії, вказаної на упаковці. За наявності тонованої фарби з різних партій її рекомендується змішати. Час твердіння фарби залежить від вологості та температури поверхні та повітря. Зберігати в місцях, недосяжних для дітей. Під час роботи користуватися захисними рукавичками. Уникати потрапляння в очі. У разі потрапляння в очі негайно промити водою.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС РЕКОМЕНДАЦІЇ

Окрім вищевикладеної інформації, під час фарбування слід керуватися чинними нормативними документами. У разі використання фарби в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. При фарбуванні зовнішніх поверхонь необхідно запобігати дії прямих сонячних променів. Свіжонанесену фарбу протягом 12 годин захищати від дощу. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ У фірмовій герметичній упаковці в приміщеннях з температурою від +5 °С до +35 °С. Берегти від заморожування. СТРОК ПРИДАТНОСТІ 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ

Сухі залишки і пусту тару утилізувати як будівельні відходи. Рідкі залишки матеріалів можна здати в пункт збору вторинної сировини або пересувний пункт збору шкідливих відходів. Якщо здати залишки як вторинну сировину неможливо, то відкрийте кришку ємності з продуктом, дайте йому висохнути та утилізуйте як будівельне сміття. Додавши в матеріал невелику кількість гіпсу або цементу, ви прискорите висихання.

УПАКОВКА

Силікатна фарба Ceresit СТ 54 фасується в пластикові відра по 10 л та 3 л.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Склад: дисперсія на основі синтетичних смол Густина: близько 1,5 кг/л Температура основи при застосуванні: від +2 °С до +30 °С Витрата при одношаровому нанесенні: - для вбирних поверхонь: 5–8 м2/л - для невбирних поверхонь: 9–11 м2/л Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення. ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА Виробник гарантує відповідність силікатної лугостійкої фарби Ceresit СТ 54 вказаним технічним характеристикам за умови дотримання правил транспортування, зберігання і нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування з іншою метою та в інших умовах, не передбачених цим технічним описом. Із моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними. *МВ – мінеральна вата. **Залежно від умов тверднення і природи матеріалу основи.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Webseite www.webdesigner-profi.de

Інтернет-магазин будівельних та озбоблювальних матеріалів від всесвітньо відомих виробників.

Зараз онлайн

На сайті 2106 гостей та користувачі відсутні