Фарба акрилова інтер'єрна Ceresit IN 50 - 10 л

373 Хіти
Код товару: 139
Ціна:
грн. 595.96
 Бренд  Ceresit
 Тип  Фарба інтерєрна
 Призначення  Для внутрішніх робіт
 Ємність  10л.
 Країна виробник  Україна

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

властивості містить оптичний відбілювач приховує дрібні дефекти поверхні паропроникна стійка до вологого протирання стійка до вигорання без різкого запаху ОБЛАСТЬ ПРИ МО НЕ НИЯ Акрилова фарба Ceresit IN 50 призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій і елементів усередині будинків по мінеральних (бетон, цегла, цементно піщані штукатурки, гіпсові штукатурки та плити тощо) і органічним основам (шпалери, стеклохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити) в приміщеннях з нормальною експлуатаційним навантаженням. Можлива багаторазова ремонтна перефарбування без видалення попереднього шару. Не застосовувати для фарбування підлоги. Дозволена для використання в будівлях медичного призначення та дитячих закладах.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ​​пошкоджень. Перед використанням акрилової фарби основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію до основи: - гіпсові плити, штукатурки (залишкова вологість не більше 1%): очистити від пилу, забруднень, заґрунтувати Ceresit СТ 17 супер, зашпаклювати Ceresit СТ 95; - деревостружкові, деревоволокнисті плити, фанера: очистити і заґрунтувати Ceresit СТ 17 супер; - забарвлені водоемульсійними фарбами поверхні, що втратили зчеплення з основою: видалити, ретельно промити, висушити і заґрунтувати Ceresit СТ 17 супер, при необхідності зашпаклювати Ceresit СТ 95 або Ceresit СТ 225; - клейові фарби, вапняну і крейдяну побілку, клеї, папір і інші покриття, що розчиняються у воді: видалити повністю, промити, висушити і заґрунтувати Ceresit СТ 17 супер, в разі необхідності зашпаклювати Ceresit СТ 95 або Ceresit СТ 225; - старі вапняні штукатурки, що втратили міцність: видалити до міцної основи, обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 супер, вирівняти Ceresit СТ 29 + Ceresit СО 85 у співвідношенні 100: 1,45, зашпаклювати і пофарбувати через 72 години; - ніздрюватий бетон: поверхню вирівняти Ceresit СТ 24 або Ceresit СТ 21, зашпаклювати Ceresit СТ 95 і заґрунтувати Ceresit 17 супер, пофарбувати через 7 діб; - масляну фарбу з високу адгезію до основи: очистити, відшліфувати, заґрунтувати Ceresit СТ 17 супер. Тріщини в мінеральних основах заповнити шпаклівкою Ceresit СТ 95 або Ceresit СТ 225 + 4% Ceresit СС 83. Якщо поверхня покрита грибком або мохом, необхідно здійснити її механічну очистку, потім промити і висушити. Чисту і суху поверхню обробити засобом Ceresit СТ 99 перед початком проведення робіт з ґрунтування.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Акрилову фарбу Ceresit IN 50 перед використанням слід ретельно перемішати. Фарбу наносити пензликом або валиком в два шари, завдяки чому досягається 1-й клас покриває здатності за класифікацією DIN EN ISO 13300. При фарбуванні світлих поверхонь (наприклад, деревостружкових плит) достатньо одного шару покриття. Забарвлення темних, висококонтрастних основ слід IN 50 BASIC Інтер'єрна акрилова матова фарба Для стін і стелі. Широка палітра кольорів Клас покрівної здатності * степень Блиск * Клас стійкості * до вологих стирання Клас покриває здатності * Клас стійкості * до мокрого стирання Ступінь блиску * Широка палітра кольорів 237 проводити в два шари. Забарвлення всієї поверхні, що знаходиться в одній площині, проводити без перерви методом «мокре по мокрому». Перерва в роботі або завершення фарбування рекомендовано робити в місці стику поверхонь. У разі необхідності в фарбу можна додати чисту воду (не більше 10%); після цього фарбу ретельно перемішати. При нанесенні фінішного шару розбавляти фарбу не рекомендується. Залежно від температури навколишнього середовища і вологості повітря повторний шар можна наносити через 4 години. Не можна використовувати іржавіють ємності та інструменти. Відразу ж після роботи промити водою використовуваний інструмент; після висихання фарбу можна видалити тільки механічним шляхом або за допомогою органічних розчинників.

ПРИМІТКИ

Роботи слід виконувати при температурі від +5 ° С до +30 ° С і відносній вологості не вище 80%. Всі зазначені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. За інших умов час висихання фарби може змінюватися. Для збереження рівномірності кольору рекомендовано при роботі на однорідний і великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці, а також воду з одного джерела. Якщо фарба випадково потрапила на скляні, керамічні, дерев'яні, металеві або кам'яні поверхні, вона може змінити їх колір, тому перед виконанням робіт їх необхідно захистити від попадання Ceresit IN 50. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. При роботі використовувати захисні рукавички. Уникати контакту зі шкірою та очима. У разі потрапляння на шкіру або в очі негайно промити водою

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Склад: водна дисперсія акрилової смоли з
мінеральними наповнювачами і
пігментами
Колір: База А - білий; База С - прозорий;
тип бази вказано на упаковці
Щільність: близько 1,5 кг / л
Температура основи при використанні: від +5 ° С до +30 ° С
Витрата: для всмоктуючих поверхонь 5-8 м2/ Л при нанесенні в один шар
для не всмоктуючих поверхонь 9-11 м2/ Л при нанесенні в один шар

 

Коментарі

Webseite www.webdesigner-profi.de

Інтернет-магазин будівельних та озбоблювальних матеріалів від всесвітньо відомих виробників.

Зараз онлайн

На сайті 2157 гостей та користувачі відсутні